Alice Home

  • 47 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • 4 goście
  • 2 łożka

Goście mogą zdecydować się na pobyt w apartamencie Alice Home Turyn podczas wizyty dzielnicy Aurora Vanchiglia w Turynie. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 4 osób.

W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Ten apartament oferuje również aneks kuchenny.

Plac Castello znajduje się 1 km od apartamentu o powierzchni 47 m². Galleria Sabauda też jest blisko, 14 min spacerem stąd. Do centrum Turynu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Stadion Allianz Juventus leży w 6 km. Apartament Alice Home znajduje się 25 min pieszo od dworca kolejowego Porta Susa.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Alice Home Turyn
Turin Vibes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Turin Vibes

75 m od nieruchomości
USD 111 USD 100
za noc
Sui Tetti Di Torino By Wonderful Italy
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Sui Tetti Di Torino By Wonderful Italy

7.8
Dobry 31 opinii
236 m od nieruchomości
USD 101 USD 91
za noc
La Sosta Verde By Happyhostorino
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

La Sosta Verde By Happyhostorino

8.8
Świetny 41 opinii
369 m od nieruchomości
USD 278 USD 250
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    16 km

    Stacje kolejowe

    Porta Susa Train station
    1,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków
    • Zlew

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 20:00
    Wyjazd: od 09:00 do 11:00
    Numer licencji00127206573,IT001272C29W89NO4H
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Alice Home akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Alice Home nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Alice Home jest kuchnia?
      W apartamencie Alice Home goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    16 km

    Stacje kolejowe

    Porta Susa Train station
    1,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Alice Home Turyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij